ESCA GLOBAL LTD

УМОВИ ТА ПОЛОЖЕННЯ

Ви підтверджуєте, що прочитали, зрозуміли та прийняли всі положення та умови, що містяться в цих Умовах, без змін. Отримуючи доступ або продовжуючи переглядати веб-сайт, ви погоджуєтеся дотримуватися цих Умов без винятків. Ці Умови мають переважну силу перед будь-якими попередніми угодами, домовленостями, явними або на увазі заявами, зробленими Компанією. ESCA Global LTD має право вносити зміни до цих Умов у будь-який час без попереднього повідомлення. Ви несете відповідальність за регулярний розгляд цих умов. Продовження використання цього сайту після внесення таких змін означатиме вашу згоду з цими змінами. Якщо ви не погоджуєтеся з цими Умовами, будь ласка, припиніть використання цього сайту.

Користувачі не можуть здійснювати комерційне та/або серійне та/або автоматичне використання цього веб-сайту. Цей Веб-сайт суворо забороняє будь-яке використання даних, збір даних, крадіжку пропускної спроможності, плагіни та програми для автономного перегляду та/або завантаження та/або пакетне завантаження або доступ, а також будь-який доступ через будь-яке програмне забезпечення, за винятком основних поширених та офіційних веб-браузерів.

ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА САЙТ

ESCA Global LTD має право власності на даний сайт та здійснює необхідну підтримку. Ніякі дії щодо завантаження або копіювання з цього сайту не передадуть вам права власності на будь-яке програмне забезпечення або матеріали з цього сайту. Все, що ви переносите на цей сайт, стає власністю ESCA Global LTD, може використовуватися ESCA Global LTD у будь-яких законних цілях і надалі підлягає розкриттю на розсуд ESCA Global LTD, включаючи будь-який юридичний чи регулюючий орган, якому ESCA Global LTD підпорядкований. ESCA Global LTD залишає за собою всі права щодо авторських прав та прав на торгові марки на всі матеріали на цьому сайті, і гарантуватиме, що такі права повністю дотримуються закону.

АВТОРСЬКЕ ПРАВО

Матеріали, що містяться на сайті, включаючи (але не обмежуючись): дизайн, текст, відео, звукозаписи та зображення, належать, якщо не вказано інше, ESCA Global LTD. Якщо в цьому документі прямо не зазначено інше, вони не можуть бути скопійовані, передані, відображені, виконані, поширені (для компенсації або іншим чином), ліцензовані, змінені, виконані, збережені для майбутнього використання або використані іншим чином повністю або частково будь-яким чином без попередньої письмової згоди ESCA Global LTD.

ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

Сайти ESCA Global LTD призначені лише для особистого некомерційного використання, якщо ви і ESCA Global LTD не домовилися про інше в письмовій формі.

НЕЗАКОННЕ ВИКОРИСТАННЯ

Користувачеві забороняється будь-яке незаконне використання цього Сайту. Користувач визнає, поінформований, і поінформований про те, що на додаток до цих Умов та будь-яких і всіх політик використання цього Веб-сайту. Користувач може і повинен підпорядковуватися законам та правилам, які застосовуються до Користувача будь-якої відповідної юрисдикції.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІДПОВІДАЧІВ

Інформація на цьому сайті не призначена для розповсюдження або використання будь-якою особою в будь-якій країні або юрисдикції, де це можливе або використання не буде суперечити місцевому законодавству або регулюванню.

Відвідувачі цього сайту зобов'язані з'ясувати умови та дотримуватися всіх місцевих законів або правил, до яких вони застосовуються. Ніщо на веб-сайті ESCA Global LTD не повинно бути витлумачено як заклик до купівлі або пропозиції продати будь-який продукт або послугу будь-кому в будь-якій юрисдикції, де така пропозиція, купівля або продаж були б незаконними відповідно до законодавства такої юрисдикції.

КОНТЕНТ І ДОСЛІДЖЕННЯ ТРЕТІХ ОСІБ

Сайти ESCA Global LTD можуть містити загальні новини та інформацію, коментарі, інтерактивні інструменти, цитати, звіти про дослідження та дані щодо валютних ринків, інших фінансових ринків та інших предметів.

Частина цього контенту може надаватися компаніями, не пов'язаними з ESCA Global LTD («Контент третіх осіб»). Джерело всього Контенту третіх осіб чітко та наочно вказано на Сайтах ESCA Global LTD.

Посилання на сайт, що не належить ESCA Global LTD, надаються виключно як вказівники на інформацію за темами, які можуть бути корисні користувачам сайту ESCA Global LTD, та ESCA Global LTD не контролює вміст таких сайтів. Якщо ви вибираєте посилання на веб-сайт, який не контролюється ESCA Global LTD, ESCA Global LTD не дає жодних гарантій, явних або на увазі, щодо вмісту такого сайту, включаючи його точність, повноту, надійність або придатність для будь-якої конкретної мети, а також ESCA Global LTD не гарантує, що такий сайт або контент не містить жодних претензій про авторське право, торгові марки або інші порушення прав третіх осіб, або що такий сайт або контент не містить вірусів. ESCA Global LTD не гарантує автентичності документів в Інтернеті. Посилання на сайти, що не належать ESCA Global LTD, не передбачають жодного схвалення чи відповідальності за думки, ідеї, продукти, інформацію чи послуги, що пропонуються на таких сайтах, або будь-яке подання контенту на таких сайтах.

КОМПЕНСАЦІЇ

В якості умови використання вами сайту ESCA Global LTD ви погоджуєтесь звільнити ESCA Global LTD та сторонніх постачальників контенту від будь-яких претензій, збитків, відповідальності, витрат та витрат (включаючи, крім іншого, гонорари юристів), без шкоди для них, в результаті використання сайтів ESCA Global LTD або порушення вами цих Умов.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Будь-яка особиста інформація, яку ви надаєте нам, вважатиметься конфіденційною і передаватиметься лише всередині Компанії, її афілійованих осіб та ділових партнерів і не розголошуватиметься третім особам, за винятком випадків будь-якого нормативного чи судового розгляду. Системи відстеження веб-сайтів можуть також збирати дані, що деталізують сторінки, на які ви заходили, як ви знайшли цей сайт, частоту відвідувань і т.д. Інформація, яку ми отримуємо, використовується для покращення вмісту нашого веб-сайту і може використовуватися нами для зв'язку з вами будь-яким відповідним способом і для надання вам будь-якої інформації, яка, на нашу думку, може бути вам корисна.

Для отримання додаткової інформації, в тому числі про те, як ESCA Global LTD збирає та обробляє особисті дані, ознайомтесь з нашою Політикою щодо файлів cookie .

ВІДМОВИ ВІД ГАРАНТІЙ І ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Використовуючи цей Сайт та отримуючи доступ до контенту на цьому Сайті, ви погоджуєтесь з вищевикладеною відмовою від відповідальності та обмеженнями відповідальності, а також приймаєте на себе всі ризики, пов'язані з таким використанням (включаючи, але не обмежуючись, вашого комп'ютера, програмного забезпечення або даних внаслідок будь-яких інфекцій або вірусів, троянських програм або іншого коду, що демонструє забруднюючі чи руйнівні властивості).

Інформація на сайті надана «Як є». ESCA Global LTD не гарантує точність матеріалів, представлених у цьому документі, прямо чи опосередковано для будь-якої конкретної мети, і прямо відмовляється від будь-яких гарантій. ESCA Global LTD не несе відповідальності за будь-які збитки або збитки, які можуть виникнути внаслідок перехоплення третіми особами будь-якої інформації, наданої вам через цей веб-сайт. Хоча інформація, надана вам на цьому сайті, отримана або скомпільована з джерел, які ми вважаємо надійними, ESCA Global LTD не може і не гарантує точність, надійність, своєчасність чи повноту будь-якої інформації або даних, наданих вам для будь- якої конкретної мети. Ні ESCA Global LTD, ні будь-які з її філій, директорів, посадових осіб або співробітників, а також сторонні постачальники не несуть відповідальності і не несуть жодної відповідальності за будь-які збитки або збитки, які ви зазнаєте у разі будь-якої несправності або переривання роботи цього сайту, або внаслідок дії або бездіяльності будь-якої іншої сторони, що бере участь у створенні доступу до цього сайту або даних, що містяться на ньому, або з будь-якої іншої причини, пов'язаної з вашим доступом до сайту, неможливістю доступу або використанням сайту або цих матеріалів, незалежно від того, чи можуть обставини, що спричинили таку причину, контролюватись ESCA Global LTD або будь-яким постачальником, який надає підтримку програмного забезпечення та послуг.

За жодних обставин ESCA Global LTD або її афілійовані особи, а також директори, посадові особи, співробітники, агенти або представники або їх афілійовані особи не несуть відповідальності перед вами або будь-якою третьою стороною за шкоду будь-якого роду, що виникла внаслідок використання, доступу до даних , неналежного використання сайту, будь-якої інформації, розміщеної на сайті його користувачами, або будь-якої іншої інформації, контенту, матеріалів або послуг, доступних на сайті (включаючи, крім іншого, будь-які прямі, непрямі, спеціальні штрафні, випадкові чи непрямі збитки або збитки за втрачену вигоду, дохід або втрату даних), навіть якщо повідомляється про можливість таких збитків і незалежно від форми дій, чи то в контракті, чи іншим чином.

Веб-сайт може бути в будь-який час та на власний розсуд Компанії відключений для технічного обслуговування або з будь-якої іншої причини. Крім того, використання Веб-сайту може бути відмовлено тимчасово, постійно або на невизначений термін, без будь-яких зобов'язань перед Компанією. Компанія не гарантує, що Ви зможете отримати доступ до Веб-сайту у будь-який час та будь-де. Не обмежуючи вищезазначене, Компанія не нестиме відповідальності за неможливість виконання дій через збої в роботі інформаційних систем через технічні збої, які знаходяться поза контролем Компанії.

РЕГУЛЮЮЧЕ ЗАКОНОДАВСТВО І ЮРИСДИКЦІЯ

Ці умови регулюються чинним законодавством Англії та Уельсу, і сторони беззастережно підпорядковуються невиключній юрисдикції судів Англії та Уельсу для вирішення будь-якої суперечки щодо умов та положень.

ПРИПИНЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

ESCA Global LTD залишає за собою право припинити використання сайту ESCA Global LTD у будь-який час, з будь-якої причини, без причини та без попереднього повідомлення.

Ви або ми можемо зупинити або припинити дію вашого облікового запису або використання вами веб-сайту в будь-який час, з будь-якої причини або без причини . Ми залишаємо за собою право змінити, призупинити або припинити все або будь-який аспект цього сайту в будь-який час без попереднього повідомлення.

Припинення дії будь-якою стороною не вплине на будь-яке зобов'язання, яке вже було прийнято будь-якою зі сторін щодо будь-яких законних прав або зобов'язань, які вже могли виникнути відповідно до цих умов.

ДІЙСНІСТЬ ПОЛОЖЕНЬ

Якщо з будь-якої причини будь-яке положення цих умов вважається недійсним або не має законної сили, це положення не застосовуватиметься максимально можливою мірою, а інші положення залишатимуться в повній силі та дії.

БЕЗПЕКА

Якщо ви спілкуєтеся з ESCA Global LTD електронною поштою, ви повинні пам'ятати, що безпека електронної пошти в Інтернеті є невизначеною. Надсилаючи конфіденційні повідомлення електронної пошти, які не зашифровані, ви приймаєте на себе ризики такої невизначеності та можливої відсутності конфіденційності в Інтернеті. Інтернет не на 100% безпечний, і хтось може перехопити та прочитати ваші дані.

КОНТАКТИ

Ми вітаємо будь-які запитання, коментарі або запити, які можуть виникнути щодо використання послуг компанії ESCA Global LTD. Якщо ви бажаєте зробити запит на доступ, будь ласка, звертайтесь за адресою:

Назва: ESCA Global LTD

Адреса: Suite 7046 128 Aldersgate Street , Barbican , London , United Kingdom , EC1A 4AE

Ел. адреса: sales@e-s-c-a.com

ПРЕТЕНЗІЇ

У разі виникнення спору ви можете надіслати письмове повідомлення про претензії щодо використання веб-сайту ESCA Global LTD на електронну адресу компанії ESCA Global LTD sales@esca.com.Після отримання повідомлення про претензії ESCA Global LTD зобов'язана призначити зустріч протягом 10 робочих днів (включаючи зустріч за допомогою телеконференції або аналогічної), щоб обговорити відмінності та докласти зусиль для їх усунення або надіслати мотивовану письмову відповідь на запит у відповідних термінах відповіді на претензії на адресу електронної пошти, зазначену в претензії.

У тому випадку, якщо розбіжності не вирішені протягом 10 (десяти) робочих днів з дати отримання повідомлення, та сторони не згодні провести засідання та вжити додаткових заходів для вирішення спірного питання, сторони мають право подати письмову скаргу, надіславши її за адресою: Suite 7046 128 Aldersgate Street , Barbican , London , United Kingdom , EC1A 4AE.

У разі неможливості досягнення результатів шляхом переговорів протягом 1 (одного) місяця з дати отримання претензії, суперечки вирішуються відповідно до законодавства Англії та Уельсу.

ФОРС-МАЖОР

Хоча Компанія прагне своєчасно виконувати свої зобов'язання, Компанія не несе жодної відповідальності за будь-яке часткове або повне невиконання своїх зобов'язань з будь-якої причини, що знаходиться поза нашим розумним контролем, включаючи, крім іншого, роботу комунікацій, систем або збій комп'ютера, ринковий дефолт, призупинення, збій чи закриття, прийняття чи зміна (включаючи зміну інтерпретації) будь-якого закону, урядової чи нормативної вимоги.

ПОЛІТИКА ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ
(ПРАЙВЕСІ ПОЛІСІ) ESCA Global LTD 21/07/2020

Ця Політика поширюється на збір та використання персональних даних будь-якими веб-сайтами, експлуатація яких здійснюється групою компаній ESCA Global LTD, від імені групи компаній ESCA Global LTD фірмовими сторінками ESCA Global LTD на таких платформах як, наприклад, Facebook або YouTube , а також додатками, доступ до яких надається такими сторонніми платформами (далі — «Наші веб-сайти»).

ЩО ТАКЕ «Персональні дані»? Під персональними даними мається на увазі інформація або її сукупність, за допомогою якої можна встановити особистість фізичної особи.

ЧОМУ ДЛЯ НАДАННЯ ПОСЛУГ ПОТРІБНІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ?При відвідуванні нашого веб- сайту, певні дані (наприклад, Ваша IP-адреса, тип пристрою , тип браузера та інше) автоматично збирається нашими пристроями. У деяких юрисдикціях, включаючи країни Євросоюзу, така інформація віднесена відповідними нормативними актами захисту персональних даних до категорії персональної.

Веб-сайт також зберігає дані про те, як саме, в якій послідовності Ви взаємодіяли з сайтом, у тому числі відвідувані сторінки та посилання, за якими Ви переходили. Обробка та зберігання таких даних дозволяє нам персоналізувати контент сайту та робити відвідування більш ефективним та зручним. Ці дані частково збираються за допомогою файлів cookie , з інформацією, про які більш детально Ви можете ознайомитися в Політиці використання файлів cookie . ЯК

Здійснюється збір персональних даних

?

інші дані;

Коли ви користуєтесь продуктами або послугами ESCA Global LTD;

Коли ви підписуєтеся на публікації ESCA Global LTD або третіх осіб;

Коли надає згоду на отримання рекламних матеріалів та розсилок;

Коли берете участь у програмах лояльності, акціях, опитуваннях, конкурсах ESCA Global LTD;

Коли залишаєте відгуки та коментарі на сайті ESCA Global LTD.

ESCA Global LTD в окремих випадках може вимагати певних персональних даних, які Ви на свій розсуд зможете надати. Зверніть увагу, що у запиті мають бути перераховані точні особисті дані, які вас просять надати.

Дані, які збираються Компанією автоматично:

При відвідуванні нашого веб- сайту певні дані (наприклад, ваша IP-адреса, тип пристрою , тип браузера та інше) автоматично збирається нашими пристроями. У деяких юрисдикціях, включаючи країни Євросоюзу, така інформація віднесена відповідними нормативними актами захисту персональних даних до категорії персональної.

Веб-сайт також зберігає дані про те, як саме, в якій послідовності Ви взаємодіяли з сайтом, зокрема відвідувані Вами сторінки та посилання, за якими Ви переходили. Обробка та зберігання таких даних дозволяє нам персоналізувати контент сайту та робити відвідування більш ефективним та зручним. Ці дані частково збираються за допомогою файлів cookies , з інформацією про які детальніше Ви можете ознайомитись у Політиці використання файлів cookies .

ЯКУ ПЕРСОНАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ МИ ЗБИРАЄМО І ЗБЕРІГАЄМО? Надання клієнтського сервісу

Вид даних:

Надання Вам послуг Вид даних: ідентифікаційна інформація (ім'я, прізвище, країна проживання, адреса та інша подібна інформація), контактні дані (адреса електронної пошти, номер телефону, веб-сторінка та інші), копії та зображення національних ідентифікаційних документів (паспорт, id -документ, дозвіл на проживання та інші). Мета: реєстрація Вас як клієнта, надання можливості користуватися послугами Компанії. Маркетинг Вид даних: контакти, згода та кореспонденція. Мета: маркетингова діяльність та надання інформації щодо продуктів та послуг Компанії. Автоматичні рішення Вид даних: Складання психологічного портрета шляхом аналізу персональних даних за допомогою програмного забезпечення, яке оцінює Ваші певні особисті характеристики та прогнозує ризики або кінцеві результати. Наприклад, ми можемо аналізувати персональну інформацію про Вашу загальну поведінку на сайті та прийняття рішень. Мета: прийняття автоматичних рішень, включаючи профільування, віднесення до певної категорії інтересів, ризиків, пропозиції пакетів лояльності відповідно до потенційних інтересів. Автоматичне рішення - це рішення щодо Вас, прийняте автоматично з урахуванням комп'ютерного розрахунку (використовуючи програмні алгоритми), без людського контролю. У разі прийняття автоматичного рішення Ви маєте право оскаржити це рішення та вимагати перегляду рішення співробітником Компанії. Підстави: дотримання Клієнтської угоди, персоналізація сайту, надання інформації відповідно до інтересів користувача.

Загальні цілі, для яких можуть використовуватись Ваші персональні дані:

для надання наших послуг та виконання наших договірних зобов'язань перед клієнтами та іншими третіми особами;

для аналізу, обробки та врегулювання претензій;

для аналізу даних, що допомагає нам оцінити ризики, визначити адекватну вартість наших продуктів та покращити якість наших послуг;

для запобігання та виявлення випадків шахрайства, легалізації незаконно отриманих грошей, тероризму та інших злочинів;

для розробки нових та покращення якості існуючих послуг;

для ведення та розширення нашої ділової діяльності;

для виконання перевірок біографічних даних, якщо це дозволено законом;

для провадження адміністративної діяльності у зв'язку з нашими послугами;

для реалізації та захисту наших законних прав чи прав наших клієнтів чи третіх осіб;

для виконання юридичних зобов'язань та співробітництва з органами нагляду, яким ми підкоряємось;

для дослідження та розробки нових продуктів;

для маркетингових цілей.

КОМУ ПЕРЕДАЮТЬСЯ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ? ESCA Global LTD має право надавати Ваші персональні дані третім особам у таких випадках:

Компаніям з групи компаній ESCA Global LTD. Оскільки ми є міжнародною компанією, ми можемо ділитися Вашими персональними даними всередині групи. При цьому ця інформація охороняється цією Політикою і використовується в цілях, зазначених у цьому документі.

Страховим компаніям, посередникам, фінансовим установам, ретроцесіонерам та діловим партнерам, які використовують Вашу персональну інформацію у зв'язку з наданням послуг та обробкою претензій. Наприклад, ми можемо надсилати Вашу персональну інформацію юридичним компаніям, юристам для врегулювання претензій.

Постачальникам послуг, які надають нам послуги та ведуть з нами іншу ділову діяльність, наприклад, постачальники послуг IT та аналітики, організації страхового обслуговування, аудитори та консультанти.

Будь-якому правоохоронному органу, суду, наглядовому органу, органу державної влади або професійної організації на їхню законну вимогу або з метою врегулювання конфлікту.

Будь-якій третій особі, при продажу нами активів або компанії з групи ESCA Global LTD або істотну частку в них. У разі такого продажу чи передачі ми вживемо розумних та адекватних заходів для того, щоб правонабувач Ваших персональних даних вжив необхідних заходів для захисту отриманих даних відповідно до умов цієї Політики.

ЯК МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ОТРИМАНУ ІНФОРМАЦІЮ Інформація, надана вами на сайті ESCA Global LTD, використовується з метою ідентифікації користувача та надання послуг. Інформація, яку ми отримуємо, при використанні сайту, зберігається у нас, і ми виступаємо її контролером.

Надалі інформація може бути використана для укладання договорів та заповнення документів, реєстрації особистих кабінетів.

Також інформація може бути використана для підтримки та покращення сервісів, розробки нових сервісів, персоналізації сервісів, зокрема контенту та оголошень, відстеження ефективності, спілкування з користувачами тощо.

ДОСТУП ДО ІНФОРМАЦІЇ третіх осіб ESCA Global LTD має право надавати інформацію користувачів своїм співробітникам, агентам, підрядникам, партнерам та іншим компаніям, пов'язаним з ESCA Global LTD з метою надання послуги. При цьому особи, яким передана інформація, зобов'язані дотримуватися цієї Політики конфіденційності.

Зазначені особи можуть використовувати інформацію про користувачів лише з метою надання послуг, їм не дозволено розголошувати та використовувати інформацію з іншою метою.

РОЗКРИТТЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Ми не розкриваємо/передаємо вашу персональну інформацію компаніям, організаціям та/або будь-якій третій особі, не пов'язані з ESCA Global LTD з метою надання послуги. Наступні ситуації є винятком:

(1) Користувач дав на це свою згоду. Для надання ESCA Global LTD інформації користувачів компаніям та приватним особам, не пов'язаним з ESCA Global LTD, у тому числі іншим користувачам, запитується додаткова згода користувача. Користувач у будь-який час може відкликати цю згоду.

(2) Передача персональної інформації у передбачених законодавством випадках. Ваша персональна інформація може бути розкрита у випадках, якщо така вимога висунута компетентними органами, у передбаченому чинним законодавством порядку, включаючи, але не обмежуючись, якщо цього вимагає закон у зв'язку з будь-якими судовими провадженнями або для реалізації захисту законних прав.

(3) Передача персональної інформації у разі продажу чи іншої переуступки корпоративних прав. При продажі компанії або подібних дій, ваша персональна інформація буде передана новим власникам корпоративних прав.

(4) Виявлення та припинення шахрайства. Ваша персональна інформація може бути передана до органів правопорядку з метою припинення, попередження шахрайства.

(5) Усунення технічних збоїв або проблем безпеки. Файли

cookie

ESCA Global LTD використовує файли cookie для того, щоб покращити функціональність сайту, забезпечити перехід між сторінками, запам'ятовувати вибір користувачів для налаштувань сайту.

Файли cookie також використовуються нами для того, щоб аналізувати, як ви використовуєте наш сервіс та взаємодієте з сайтом. Докладніше про файли cookie можна прочитати у Політиці файлів cookie за адресою www.esca.com

ВАШІ ПРАВА

У вас є такі права щодо персональної інформації, яку ми зберігаємо про вас

: Якщо ви запитаєте нас, ми підтвердимо, чи ми обробляємо вашу персональну інформацію і, при необхідності, надамо вам копію цієї персональної інформації протягом 5 днів з моменту отримання такого запиту. В результаті, вам буде надано . pdf файл, в якому буде вказана вся персональна інформація, яку ми обробляємо.

(2) Право на виправлення/зміну. Якщо особиста інформація про вас, яку ми зберігаємо, є неточною або неповною, ви маєте право вимагати її виправлення чи зміни. При виправленні/зміні персональної інформації, якщо остання була передана третім особам, виправлена особиста інформація повторно передається третім особам.

(3) Право видалення. Ви можете попросити нас видалити вашу персональну інформацію у випадках, коли вона нам не потрібна і ви проти її зберігання. Ви можете звернутися з таким запитом на електронну адресу: sales@esca.com. Якщо інформація була передана третім особам, ви можете звернутися до останніх безпосередньо із запитом про видалення.

ТЕРМІНИ ЗБЕРІГАННЯ ІНФОРМАЦІЯ

Ваша персональна інформація зберігається відповідно до нормативних вимог протягом терміну не більше, ніж це необхідно з метою обробки та надання послуг. Ваша інформація може зберігатись до запиту про видалення.

У разі відкликання згоди з цією Угодою, обробка ваших персональних даних буде припинена ESCA Global LTD, та/або третіми особами, а дані будуть знищені.

ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

ESCA Global LTD вживає необхідних та достатніх організаційних та технічних заходів, таких як: система логінів та паролів та двофакторна автентифікація для захисту вашої персональної інформації від неправомірного або випадкового доступу для запобігання знищенню, зміни вашої персональної інформації та даних, отриманих у процесі користування сайтом чи послугами ESCA Global LTD.

ESCA Global LTD обмежує доступ співробітників, агентів та підрядників до вашої персональної інформації, шляхом строгих договірних зобов'язань, відповідно до Загального регламенту захисту персональних даних (GDPR 2016/679).

Безпека користування послугами також залежить від вас. Ви повинні зберігати дані облікового запису, логін та пароль у таємниці. А також повідомляти ESCA Global LTD про будь-яку підозру несанкціонованого доступу або використання вашого облікового запису.

ПРАВОВА ІНФОРМАЦІЯ

Дійсність, інтерпретація та виконання цієї Політики підлягає підпорядкуванню та тлумаченню відповідно до законодавства Англії та Уельсу.

Якщо будь-яке положення цієї Політики або його застосування стосовно будь-якої особи або обставини визнано недійсною або не має законної сили, частина Політики, що залишилася, або застосування цього положення щодо інших осіб або обставин не повинні бути порушені і зберігають повну силу.

Всі суперечки та розбіжності, що виникають з будь-яких питань між Користувачем та ESCA Global LTD та загрожують їх правам та інтересам, пов'язаним зі складанням або застосуванням цієї Політики, або будь-якими витратами, зобов'язаннями щодо цієї Політики або щодо будь-якої дії, пов'язаної з цією Політикою підлягають вирішенню шляхом переговорів.

При цьому Сторони погоджували такий порядок вирішення спору:

будь-яка із сторін може надіслати на адресу іншої сторони письмове повідомлення, у тому числі за допомогою електронної пошти, про претензії, що виникли стосовно або пов'язані з умовами цієї Угоди;

У разі отримання повідомлення про претензію, Сторони зобов'язані призначити зустріч протягом 10 (десяти) робочих днів (у тому числі зустріч за допомогою телеконференції або аналогічним способом), щоб обговорити розбіжності, що виникли, та докласти зусиль для їх врегулювання, або направити у зазначені терміни письмову мотивовану відповідь. на претензію на наявні у сторін електронні адреси;

У тому випадку, якщо розбіжності не врегульовані протягом 10 (десяти) робочих днів з дати отримання повідомлення відповідно, і сторони не погоджуються на проведення зустрічі та вжиття заходів для вирішення спірного питання протягом зазначеного часу, то сторони мають право звернутися з письмовою претензією, направивши її на наявні у сторін електронні адреси;

У разі не досягнення результатів шляхом переговорів протягом 1 (одного) місяця з моменту надходження претензії, суперечки вирішуються відповідно до законодавства Англії та Уельсу.

Внесення змін до політики конфіденційності

ESCA Global LTD має право в будь-який час оновлювати та вносити зміни до положень цієї Політики. Нова редакція Політики набуває чинності з моменту її розміщення, якщо інше не передбачено положеннями нової редакції Політики.

Продовжуючи використання нашого веб-сайту, ви приймаєте останні зміни.

ESCA Global LTD рекомендує регулярно звертатися до цієї Політики конфіденційності з метою ознайомлення з найбільш актуальною редакцією.

Якщо ви не погоджуєтесь з цією Політикою, ви повинні перестати використовувати наш веб-сайт або отримувати доступ до нього, а також негайно повідомити нас про це поштою sales@esca.com.

ПОЛІТИКА ВИКОРИСТАННЯ ФАЙЛІВ COOKIES

ESCA Global LTD

21/07/2020Ця Політика розповсюджується на використання cookie -файлів будь-якими веб-сайтами, експлуатація яких здійснюється групою компаній ESCA Global LTD, від імені групи компаній ESCA Global LTD або сторонніми програмами, фірмовими сторінками на таких платформах як, наприклад, Facebook або YouTube , а також додатками, доступ до яких надається такими сторонніми платформами (далі - "Наш/і веб-сайт/и").

Використовуючи cookie -файли ESCA Global LTD збирає, використовує та розкриває Ваші персональні дані лише у виняткових випадках, передбачених законом. Додаткову інформацію про використання персональних даних, зібраних cookie -файлами ESCA Global LTD, Ви можете отримати, ознайомившись із Політикою обробки персональних даних.

Використовуючи наші веб-сайти, Ви погоджуєтесь з порядком використання cookie -файлів, описаним у даній Політиці. Щоб обмежити встановлення cookie -файлів на Ваш комп'ютер, Ви можете змінити налаштування браузера або відкликати Вашу згоду на встановлення cookie -файлів, як описано нижче в цій політиці, а також припинити використання веб-сайтів групи ESCA Global LTD.

ЩО ТАКЕ ФАЙЛ cookie

Файл cookie – це невеликий фрагмент даних (що складається з тексту та цифр), який завантажується на ваш пристрій з виходом в інтернет (наприклад, на ПК, смартфон або планшет) при кожному відвідуванні нашого веб-сайту. Він допомагає сайту запам'ятати інформацію про Вас. Файли cookie використовуються сайтом для того, щоб розпізнавати ваш пристрій, зберігати інформацію про ваші уподобання або попередні дії, наприклад, мову, яку ви вибрали для веб-сайту.

Докладніше про захист особистої інформації під час використання файлів cookie та інших даних можна дізнатися у нашій Політиці обробки персональних даних.

Просимо вас ознайомитись з нашими методами використання cookie -файлів. Ви зможете задати нам будь-які питання, надіславши електронний лист.

ЯК ESCA GLOBAL LTD ВИКОРИСТОВУЄ ФАЙЛИ COOKIE

ESCA Global LTD використовує файли cookie для того, щоб покращити функціональність сайту, забезпечити перехід між сторінками, запам'ятовувати ваш вибір для налаштувань сайту. Файли cookie також використовуються нами для того, щоб аналізувати, як відвідувачі використовують наш сервіс та взаємодіють із сайтом.

ESCA Global LTD може використовувати інформацію про користувачів та в інших цілях без згоди користувачів у випадках, передбачених законодавством.

КАТЕГОРІЇ ТА ЦІЛІ ВИКОРИСТАННЯ ФАЙЛІВ COOKIEКАТЕГОРІЯ COOKIE-ФАЙЛІВ ЦІЛІ ВИКОРИСТАННЯ COOKIE-ФАЙЛІВ Необхідні файли cookie Ці файли cookie необхідні для коректної роботи веб-сайтів ESCA Global LTD. Без цих cookie -файлів неможливо переміщатися сайтом, користуватися обраними Вами послугами, повертатися на попередню сторінку, переглянуту під час сеансу. Дані cookie -файли не дозволяють ідентифікувати Вашу особу. Вся інформація, що збирається цими cookie файлами, представлена в узагальненій формі і тому є анонімною. Зібрана інформація використовується тільки для підвищення ефективності та працездатності нашого веб-сайту, тому що збирає дані щодо часу, частоти відвідування Вами сайту, сторінок яких Ви відвідали, послуг, якими ви скористалися. Cookie -файли, що використовуються для розширення функціональних можливостей o За допомогою цих cookie -файлів Ваша взаємодія з сайтом стає більш персоналізованою, оскільки зберігає вибрані Вами параметри (наприклад, Ваше ім'я користувача, мову веб-сайту або регіон проживання, зміни, внесені до розміру тексту та інші зміни настройок веб-сторінок, переглянутих відеороликів). o Дані cookie -файли можуть збирати персональні дані, які ви розкрили. Якщо Ви відмовитесь встановлювати дані cookie -файли, негативні наслідки можуть погіршити функціональні можливості веб-сайту, а також обмеження доступу до вмісту веб-сайту. o Cookie -файли для збору анонімної та агрегованої статистики За допомогою даних cookie -файлів ми проводимо аналіз використання наших веб-сайтів відвідувачами для покращення структури та наповнення веб-сайтів, підвищення ефективності рекламних кампаній, що проводяться на веб-сайтах ESCA Global LTD. Cookie -файли, пов'язані з показом рекламної реклами та рекламних оголошень Дані cookie -файли націлені на доставку вмісту, що відповідає Вашим інтересам, показ таргетованих рекламних оголошень або обмеження кількості повторних показів окремого рекламного оголошення, а також вимірювання ефективності рекламних кампаній, що проводяться на веб-сайт ESCA Global ТОВ. o Більшість даних cookie -файлів відстежують відвідувачів за ідентифікатором пристрою або IP-адресою, тому можуть збирати персональні дані. Сторонні cookie -файли Партнери ESCA Global LTD також можуть зберігати cookie -файли на Ваших пристроях від нашого імені, коли Ви відвідуєте наші веб-сайти. Для виявлення цих cookie -файлів, мети їх використання до моменту фактичного встановлення, щоб Ви могли самі вирішити, хочете Ви встановлювати ці файли чи ні, ми докладаємо наступних заходів: - Виявляємо cookie - файли, зв'язуємося з їх провайдерами для з'ясування інформації, що збираються даними файлами. Описуємо та розміщуємо у відповідну категорію, щоб Ви могли керувати ними. - взаємодіємо з партнерами, які відповідають за реалізацію цифрових технологій та розширених функціональних можливостей на наших веб-сайтах. Наприклад, під час перегляду веб-сайтів ESCA Global LTD можна отримати сторонні cookie - файли, які використовуються для підтримки деяких функцій цих веб-сайтів (наприклад, показ відео YouTube ). Сторонні cookie -файли можуть встановлюватися навіть якщо Ви відмовилися від їх використання на нашому сайті. У такому випадку Ви повинні перейти на сайт стороннього провайдера і відмовитися від установки cookie -файлів. o o Увага! Нам складно оперативно відстежувати cookie -файли сторонніх провайдерів. Це означає, що відомості, що зберігаються в цих cookie -файлах, можуть містити персональні дані. Тривалість збереженнявикористовуваних нами cookie-файлів

За термінами зберігання інформації cookie - файли, що встановлюються ESCA Global LTD та/або сторонніми провайдерами, діляться на два різновиди:

Сеансові cookie -файли. Це тимчасові файли cookie , які зберігаються та збирають інформацію на Вашому пристрої в рамках одного відвідування Вами веб-сайту до моменту, коли Ви залишаєте наш веб-сайт.Постійні файли cookie . Ці cookie -файли встановлюються на Вашому пристрої на більш тривалий термін, не видаляються у разі завершення Вами сеансу відвідування веб-сайту. Іноді аж до моменту їхнього ручного видалення. Тривалість знаходження cookie -файлу на Вашому пристрої не однакова – залежить від типу конкретного cookie -файлу, а також настройок Вашого браузера.Як можна керувати файлами cookie / видаляти файли cookieВи можете, за бажання, відмовитися від використання або заблокувати всі або конкретні типи cookie -файлів, створених в результаті вашого відвідування сайту ESCA Global LTD, визначивши свої переваги щодо cookie -файлів на нашому сайті. Ви також можете змінити ваші уподобання на сайті ESCA Global LTD та/або на сайтах будь-яких сторонніх постачальників, змінивши установки свого браузера.Слід зазначити, що більшість браузерів автоматично дозволяє cookie -файли, а тому, якщо ви не бажаєте використовувати їх, то вам може знадобитися зробити дії з видалення або блокування cookie -файлів. Відмовляючись від використання cookie -файлів, ви, як і раніше, зможете відвідувати наші сайти, однак деякі з функцій, можливо, не працюватимуть належним чином.Увага. Доступ до певного функціонала ESCA Global LTD можливий лише за дозволених файлів cookie . Вимкнення таких файлів може призвести до того, що ви не зможете скористатися всіма функціями сайту.Дізнайтеся, як відключити файли cookie у веб-браузері за інструкцією від розробника:

Microsoft Internet Explorer

Mozilla Firefox

Google Chrome

Opera

Apple SafariЯкщо ви користуєтеся іншим веб-браузером, натисніть на довідку у вашому браузері для отримання додаткової інформації..